şehirler-arası-nakliyat

En İyi Şehirlerarası Nakliyat Firması

Şehirlerarası Nakliyat

Günümüz şartlarında en iyi şehirlerarası nakliyat firmaları söz mevzusu olduğunda karşımıza birden fazlaca seçenek çıkar. Bundan dolayı taşıma firmaları mevzusunda yapacağınız araştırma yanı sıra mühim kazanımları da getirecektir! Emek verme yaşamının yoğunluğu sebebiyle taşınmak mecburiyetinde olanlar evden eve taşımayı tercih etmektedir. Günümüzde genel anlamda hanım ve adam iş koşturmacasındadır. Şu demek oluyor ki evde eşyaları toplayacak ya da taşınmanın aşamalarını takip edecek şahıs yoktur. Bitkin olarak işten gelenler evi toplamak için uğraşmak istememektedir. Bundan dolayı ellerini hiçbir şeye dokunmadan taşınmanın yolunu bulmuşlardır.

Rahat ve kolaylık sunan taşımacılık firmalarına olan talep artınca şirket sayısı da arttı. Artan şirket sayısıyla birlikte evden eve taşıma maliyetleri düştü. Rekabet olunca firmalar satın alan çekmenin yolunu fiyatlarda indirim yapmakta buldular. Bölgede hizmet sunan uzman firmalar maliyetlerini bazı kriterlere nazaran yapmaktadır. Kriterlere nazaran fiyat verebilmek için şu sorular sorulur;

Eviniz kaç odalı? Bu probleminin sorulmasındaki niçin eşyaların yoğunluğunu anlamaktır. Aslen firmalar müşterilerinden bulgu randevusu talep ederek probleminin cevaplarını kendileri bulurlar. Sadece bulgu randevusuna uygun olmayan müşterilere sual sorulur. Devamında kaç tane beyaz eşya, mobilya ekibi, oturma grubu olduğu da sorulur.

Eşyaları kim toplayacak? Satın alan eşyalarını kendi toplarsa fiyat birazcık fazlaca daha uygun olur.
Asansörün kullanılmasını ister misiniz? Asansör kullanımı iki adreste, tek adreste kullanmak mümkündür. Satın alan istemezse kullanılmaz. Eşyaların alınacağı ve yerleştirileceği bölgeler kaçıncı kat?

Taşıma kent içine mi yoksa şehirler arası mı olacak

Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinin maliyetleri birazcık daha yüksektir. Yüksek olmasında en büyük unsur yakıta aittir. Kent dışı taşımacılık maliyetlerinin %51’i yakıttır. Şehrin içindeki taşımacılıklarda bu oran %11’e düşer. Şehirlerarası nakliyede işçilik de fiyatı etkisinde bırakır. Personel kent dışına çıkınca birkaç gününü yalnızca o işle meşgul olacaktır. Bu durum fiyatlandırmaya yansıyacaktır.

Geçen yıllara bakıldığında evden eve taşıma maliyetleri çağımızda fazlaca uygundur. Ekonomik olması her bütçeye haiz müşterinin hizmetten faydalanmasını sağlamaktadır. En iyi taşıma firmaları daima yüksek kalite standartlarında bir hizmetin adresi olmak durumundadır. Bundan dolayı da uzman taşıma şirketleri daima personel niteliğini de arttırmak durumundadır!

Write a Comment