ofis-taşıma

Asansörlü Nakliyat Ve Ofis Taşıma Hizmetleri

Asansörlü nakliyat ofis taşıma piyasasının mühim bir parçasıdır. Ofisini nakliye etmek isteyenler evden eve nakliyat hizmeti sunan şirketlerden destek alırlar. Bir adresten sistemli ve disiplinli bir şekilde alınan eşyaların aynı disiplinle yeni adrese nakledilmesi ve yerleştirilmesidir. Ofis taşım şirketi uzman olanlarının hizmet aşamaları aynıdır.

Aşamaları şu şekilde sıralayabiliriz;

Bulgu aşaması; işletmenin yetkili kişisi müşteriden bulgu için buluşma ister. Bulgu randevusunun amacı eşyaların yoğunluğunu saptamak ve yanı sıra fiyatlandırmayı yapabilmektir. Paketleme için lüzumlu olacak araç-gereç türü ve miktarı, asansör kullanımı benzer biçimde tüm ayrıntılar konuşularak protokol imzalanır.

Eşyaların paketlenmesi; mobilyaların sökülmesi, makinelerin çıkarılması ve tüm eşyaların uygun malzemelerle paketlenmesi aşamasıdır. Zarar ve hasar oluşmaması adına ambalajlama kısmı son aşama önemlidir. Sökme ve monte işlemleri uzmanlar tarafınca yapıldığından hasar riski sıfırlanır.

Hazırlanan eşyaların araca taşınması ve yerleştirilmesi; Bu aşamada asansörlü ofis nakliye hizmeti fazlaca tercih edilir. Asansörle indirilen eşyalarda zarar oluşmaz. Saatler sürecek olan nakliye dakikalar içinde bitirilir. Nakliye aracına asansörle indirilen eşyalar hususi görevli tarafınca güzel bir halde yerleştirilir. Düşmemeleri için vasıta içindeki mekanizmalar kullanılarak sabitleme işlemi gerçekleştirilir.
Eşyalara yeni adrese nakliye yapılır.
Adrese ulaşan eşyalar aynı sistem ve disiplinli emekler ile çıkarılır, yerleştirilir ve teslimi yapılır.
Teslim etmeden ilkin olası hasar durumu tespit edilir. Var ise hasar karşılandıktan sonrasında teslim gerçekleştirilir.

Asansörlü Ofis Taşıma Hizmetleri

Teknoloji, çağımızda pek fazlaca işlemimize kolaylık sağlamaya devam etmektedir. Bu kolaylıklardan bir tanesi de asansör sistemidir. Bu sistem yardımıyla evden eve taşıma işlemleri bir fazlaca kısa bir süre içinde gerçekleştirilir. Ofis nakliye hizmetleri daima yüksek kalite kurallarına uygun, bir şekilde sunulmak durumundadır!
Eşyalarınızın hasar görmeden yeni adresinize ulaştırılmasını mümkün kılan asansör sistemi hem de personel sağlığını da gözetmektedir. Ofisiniz ile taşıma aracı içinde kurulmuş olan mekanik sistem yardımıyla tüm eşyalarınız saniyeler içinde göç eder.
Kişileri genel anlamda korkutan ve endişelendiren bir işlem olması ile malum taşınmak, esasen bir fazlaca keyifli bir süreçtir. Yeni bir evde rahat bir hayata başlayabilmenin ön şartı kuşkusuz ki uzman bir nakliye şirketiyle çalışmaktır. Sizler de işinde uzman bir firmayla görüşerek taşıma işlemlerinize kolaylık kazandırabilirsiniz. Siz de ofisinizi güvenli bir şekilde taşıtmayı istiyorsanız uzman ofis taşıma şirketi ile iletişime geçmelisiniz!

Write a Comment