eşya-depolama

Eşya Depolama Hizmetimiz Hakkında Bilgi Alabilirsiniz

Talipoğlu Nakliyat eşyalarınızı bir evden diğerine taşıma konusunda uzmanlıkla hizmet vermekte ayrıca eşya depolama hizmeti de vermekteyiz. Bu ulaşım şekli günümüzde en çok tercih edilen aile ulaşım şeklidir. Bu ulaşım şeklinin seçilmesinin nedeni, insanların mallarına zarar vermeden profesyonellerle birlikte hareket etmek istemeleridir. Evden eve nakliyat ile mobilyanın paketlenmesinden mobilyanın ayrılmasına kadar tüm sorumluluk nakliye firmasına aittir. Eve nasıl gönderilir evden eve nakliye üç aşamadan oluşur.

İlk aşama planlamadır. Bu aşamada tüm projeler tecrübeli uzmanlar tarafından tek tek incelenir ve ulaşım planı detaylı olarak yapılır. Planlama aşaması en önemli aşamadır çünkü plansız veya yanlış planlanmış mallarda kaza olabilir. Paketleme, evden eve taşımacılığın ikinci aşamasıdır. Paketleme aşamasında öncelikle ürünler kırılma dayanımlarına göre ayrıştırılır ve buna göre ambalaj malzemeleri seçilir.

Diğer firmalardan farklı olarak nakliye ekibimizde marangoz ve tesisatçılarımız da bulunmaktadır. Marangozumuz mobilyalarınızı sökecek ve zarar görmemesi için taşındıktan sonra yeniden yerleştirecektir. Sıhhi tesisat ustamız, çamaşır makinenizi ve bulaşık makinenizi söküp taşındıktan sonra yerine takar.

Paketleme süreci bittiğinde, bir evden diğerine geçmenin son aşaması, nakliye aşaması başlar. Bu aşamada tecrübeli ve profesyonel nakliye ekibimiz özel titreme önleme teknolojisi ile donatılmış araçlara bagajınızı özenle yükleyecektir. Araç teknolojimiz sayesinde en uzun mesafelerde bile bagajınız hasar görmeden taşınabilir.

Taşımadan sonra araçtan tüm eşyaları dikkatlice boşaltın, evinize teslim edin ve daha sonra ihtiyaç duyulan yerlere koyun ve ambalajından çıkarın. Evden eve taşınırken dikkat edilmesi gerekenler eşya depolama hizmeti almadan önce dikkate alınması gereken birçok faktör vardır.

Öncelikle çalışmak istediğiniz firmanın referanslarını ve tamamlanmış çalışmalarını araştırdığınızdan emin olun. Şirketin referans malzemelerini ve tatmin edici deneyimini bulamazsanız, bu şirketi asla seçmemelisiniz. Şirket çalışanlarının uzman ve iş tecrübesi olup olmadığını kontrol edin.

Evi amatörlere taşımak mülkünüze zarar verebilir.

Nakliye şirketi ile bir nakliye sözleşmesi imzaladığınızdan emin olun. Sözleşmenin olmadığı durumlarda ulaşım hizmetlerinde beğenmediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Şirkete mülkünüzün nakliye sırasında sigortalı olup olmayacağını sorun. Şirket sigorta sağlamıyorsa lütfen seçim yapmayın.

Lütfen tüm tazminatı ödeyeceğinizi unutmayınız, çünkü sigortasız nakliyeden kaynaklanan tazminatlardan firma sorumlu olmayacaktır. Taşıma sırasında kullanılan aracın işe uygun olup olmadığını araştırın. Arabayı kar ve yağmur gibi dış etkenlerden korumak en iyisidir.

eşya-depolama

Write a Comment