eşya depolama

Eşya Depolama Sektöründe İşinin Hakkını Veren Tek Firma Talipoğlu Nakliyat

Hepimiz taşınmanın ve eşya depolama işinin stresli bir iş olduğunu biliyoruz. Yeni yerdeki komşular nasıl taşınacak, garip hissedeceğiz. Çocuğunuz yeni okula uyum sağlayabilecek, yeni arkadaşları sorunlarla karşılaşacak mı? ve daha fazlası. Böylesine büyük bir baskıya göğüs germiş olsanız da, görevlerini doğru bir şekilde yerine getirmek için hala güvenilir bir nakliye şirketi bulmanız gerekiyor. Zaten gergin olan bu dönem, döneminizi daha da gergin hale getirir. Bu tür bir firma ile kaçınılmaz olarak bir anlaşmaya varacaksınız, bu da beyaz eşyaların zarar görmesine, mobilyalarda çizilmelere ve manevi değeri yüksek eşyaların kaybolmasına neden olacaktır. Talipoğlu Nakliyat olarak, çocuklarınızla zaman geçirebilmeniz ve hareket baskısını en aza indirebilmeniz için size her zaman destek olmaya hazırız. Boyut tereddüt etmeden size hizmet edecek. Diğer hizmetlerimiz bu makalenin geri kalanında.

Evden eve nakliyat

Siz taşınan evin sadece ön kapısısınız. Yeni evinizde yakında yeni bir hayat kuracağınızı düşünmeyin. Ama ne yazık ki böyle bir durumla karşılaştınız, mesela asansör küçük, kırılmış ve eşyalarınız sıkışmış. Bu nesnelerle nasıl başa çıkılır.

Yeni komşularınızı rahatsız etmeden evinize ulaşmamız gerekiyor.

Şirketimiz ile görüşmeye karar verdiğinizde nakliye sırasında oluşabilecek mal kaybı ekonomik kayıptır. Bu eşyalar eski veya yeni adresinize sigorta ile güvenli bir şekilde taşınmıştır.

Talipoğlu Nakliyat olarak eşyalarınızın zarar görmemesi için bagajınızı profesyonel ekibimizle birlikte paketleyeceğiz. Öğeleriniz paketlenmesi gereken öğelerdir. Nakliye ve eşya depolama firması olarak büyük eşyalarınızı büyük yamalar ve kalın kılıflarla zarar görmeden sarmayacak şekilde ekibimizle paketliyoruz. Bu büyük eşyalar arasında buzdolapları, çamaşır makineleri, fırınlar, sobalar ve kısa ömürlü beyaz eşyalar var. Koltuklar gardıroplar, yataklar, çarşılar ve kısa mobilyalar dahil. Bu eşyalara ek olarak, kişisel eşyalarınızı paketlemek için hala zamanınız varsa, kişisel eşyalarınızı paketlemek için şirketimizden hizmet talep edebilirsiniz.

 

eşya depolama

Write a Comment