evden-eve-nakliyat

Evden Eve Nakliyat Firmalarında Dikkat Edilecekler

Evden Eve Nakliyat

Normal olarak ki evden eve nakliyat şirketleri bu günün şartlarında kalite düzeyi yüksek çalışmalara imza atarlar! Garantili taşıma hizmetini uzman bir hizmet içinde siz müşterilerimize sunuyoruz. Aynı sigortalatma işlemi şeklinde eşyalarınızı itinayla gelebilecek zararlardan hukuki olarak korumaktayız.

Lüzumlu ambalajlama malzemelerini tam olarak kullanmış olduğumuzdan dolayı bunun şeklinde durumların yaşanma ihtimali bir fazla. Azda olsa da şirket sözümüz haricinde sizlerle protokol imzalayarak garantili taşıma hizmetini de sizlere sunabilmekteyiz. Ustalaşmış taşıma hizmetini kesinlikle bireysel hizmet veren mahalli firmalar içinde bulamazsınız. Siz de stressiz ve sorunsuz bir taşımacılık süreci yaşamak isterseniz garantili taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Fiyat Bakımından Taşımacılık Şirketleri

Firmalar çoğaldıkça aralarındaki rekabet artar. Her şirket daha çok alan kişi kazanabilmek için çeşitli etkinlikler, kampanyalar ve indirimler yapar. Bilhassa yeni kurulmuş olan firmalar kendilerini tanıtabilmek için fiyatlardan oldukça indirim yaparlar. Rekabet gereği uzman ve yılların firmaları da nitelikli hizmetlerini daha ekonomik fiyata vermek mecburiyetinde bırakılırlar. Taşımacılık maliyetleri rekabete endeksli olarak bir fazlaca uygundur. Uygun olan fiyatlandırmayı yaparken firmaların kullanmış olduğu bazı kriterler vardır.

Bunlar;

  • Evin kaç odalı olduğu kısaca eşyaların yoğunluğu
  • Asansör kullanımı
  • Paketlemeyi kimin yapacağı
  • Kaçıncı kattan kaçıncı kata nakil yapılacağı
  • Kent içi mi yoksa şehirler arası mı yapılacağı

Eşyaların yoğunluğu yapılacak işi ve kullanılarak ambalajlama malzemelerini artırır. Bundan dolayı beyaz eşya, mobilya ekibi ve koltuk şeklinde büyük eşyaların sayısı öğrenilmektedir. Müşteriler dilerse asansör kullanmayabilir. İsterlerse tek adreste dilerlerse iki adreste asansör talep etme hakları vardır. Paketleme şirket tarafınca yapıldığında cüzi bir miktar fiyata eklenmiş olur. Paketlemenin şirket elemanları tarafınca yapılması ve asansör kullanılması eşyalarda oluşacak ziyanı engeller.

Taşımacılık Firmalarında Dikkat Edilecekler!

Amatör ve yeni kurulmuş olan firmaların deneyimleri eksiktir. Taşıma hizmetinde tecrübe son aşama önemlidir. Sorunsuz, zahmetsiz ve rahat taşınma arzusunda isek uzman şirketlerden hizmet almalıyız. Peki, o denli şirket arasından uzman olanı iyi mi tercih edebiliriz? İlk olarak kısa sürede taşınan eş, dost ya da akrabalarınıza problem. Onlardan tavsiye olarak alacağınız tavsiye firmayı iyice araştırabilirsiniz. Siz de uzman taşıma şirketleri yardımıyla tam manasıyla problemsiz ve güvenli bir halde taşınabilirsiniz!

Write a Comment