ofis-taşıma

İstanbul Ofis Taşıma Fiyatları

İstanbul Ofis Taşıma

Ofis nakliyeciliği hizmetlerinde değişik faktörler devreye girdiğinden hasar riski daha çok artar. Sadece uzman ofis taşıma firmaları lüzumlu önlemleri aldığından asla problem meydana gelmez. Ustalaşmış şirketlerden alınan hizmetler kendilerini belli etmektedir.

Alınan uzman hizmetin farkları şunlardır;

Taşıma yetki belgesinin olması; Yetkili merciler firmaların taşımacılık için lüzumlu özelliklerinde bulunduğunu tespit etmiş ve belgeyi vermişlerdir. Hizmeti sunan kişiler işletmenin sigortalı personelidir. Sigortalı personeller, hizmetlerini kurumsal anlayış ile sunarlar. Güler yüzlü, ergonomik, tecrübelidirler. Sorunları derhal çözerek müşteriyi memnun ederler.

Paketleme için gelişmiş ve yeni malzemeler tercih edilmektedir. Ofis nakliye firmaları yalnızca battaniye ve koli ile ambalajlama yapmaz. Balonlu naylon, Kraft kağıt, streç ve daha değişik malzemeler kullanılarak eşyalarda hasar oluşumu sıfırlanır.

Teknolojik gelişmeler tercih edilmektedir. Asansör benzer biçimde gelişmeler yakından takip edilerek taşımacılıklarda kullanılmaktadır.

Her alanda ustalaşmış takımlar görevlendirilir. Mesela eşyaları vasıta içine yerleştiren kişiler farklıdır. Şundan dolayı hasar görmeden nakliye yapmak için yerleştirme son aşama önemlidir. Önemine binaen bu alanda ustalaşmış kişiler görevlendirilir.

Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Ofis nakliyeciliği maliyetlerini etkileyen bazı unsurlar vardır. Şirket yetkilileri fiyatlandırmaları bu kriterler üstünden değerlendirerek belirler.

Fiyatlandırmayı etkileyen hususlar;

Eşyaların yoğunluğu; Eşyaların yoğunluğunu anlayabilmek için yetkililer evin kaç odalı bulunduğunu ya da evde kaç tane beyaz eşya, mobilya, oturma grubu bulunduğunu merak ederler.

Eşyaları kimin paketleyeceği; Müşteriler dilerse ambalajlamayı kendileri yapabilirler. Sadece ambalajlamanın şirket elemanları tarafınca yapılması oldukça daha yerinde olacaktır. Pratikleşen ve tecrübeli olan elemanları eşyaları daha güvenilir bir şekilde ambalajlamaktadır. Zarar ve hasar oluşmaması için birazcık daha çok ödeyip ambalajlamayı firmaya bırakın.

Asansör kullanımı; ofis taşıma maliyetleri asansör kullanımına bağlı şekilde değişmiş olur. Satın alan dilerse iki adreste isterse tek adreste asansör talebinde bulunabilir. Asansör istememe hakkı da vardır. Sadece daha süratli ve emniyetli taşınma için asansör tercih edilmelidir.

Mekanların kaçıncı katta olduğu; zemin kattan eşya almak ise 20.Kattan almak içinde ciddi fark bulunmaktadır. İşçilik fazla olacağından fiyatlar değişecektir.
Şehir içi ya da şehirler arası taşımacılık yapımı; kent içi taşımacılık şehirler arasına oranla daha uygundur.

Write a Comment