parça-eşya-taşıma

Parça Eşya Taşıma Firmaları

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Nakliyatını sistemli, planlı ve disiplinli icra eden firmalar daima kazançlı çıkmaktadır. Talipoğlu parça eşya taşıma hizmetlerinin yoğun bir şekilde sunulmuş olduğu bilinmektedir. Bir şehirden diğerine gidecek eşyaların dikkatli taşınması gerekir. Taşınmanın yangının vermiş olduğu zarar kadar zarar vereceğine dair söylemlerin doğru çıkarmamak işletmenin en büyük vazifesidir. Taşınmanın eşyalara zarar vermemesi için disiplin ve duyarlılık koşul. Ülkemizdeki uzman firmaların hizmetleri şu şekilde gelişmekte;

Müşteriler ofise gelmiş olarak ya da telefonla arayarak firmayla iletişime geçerler.
Çağrıyı alan işletmenin satın alan temsilcisi arayarak müşteriden bulgu için buluşma talebinde bulunmaktadır.
Bulgu randevusunda eşyaların yoğunluğu, kullanılacak aracın büyüklüğü, ambalajlama malzemelerinin türü ve fiyat belirlemesi yapılır.

Sözlü olarak meydana getirilen görüşme ayrıntıları yazıya dökülür. Sözleşme ile yazıya dökülen taşıma ayrıntılarının altı satın alan ve şirket yetkilisi tarafınca imzalanır. İmzalanan sözleşmeden iki kopya çıkarılır. Biri müşteride diğeri firmada kalır. Sözleşmedeki tarih, gün ve saatte belirtilen adreste şirket hazır olacaktır.
Elemanlar eşyaları söküp paketlerken dışarıda asansör kurulumu gerçekleşir. Parça eşya taşımacılığı hizmetlerinin fazlaca fazla talep görmüş olduğu bir yer olduğundan taşımalar asansörlü yapılır.

Hazırlanan eşyalar asansörle indirilerek nakil aracına yerleştirilir. Nakil aracına yerleştirme işini hususi göreve getirilmiş eleman yapar.

Eşyaların hasar görmeden taşınması için yerleştirme ve sabitleme son aşama önemlidir.
Eleman ilk giren son çıkar mantığı ile eşyaları yerleştirir. Vasıta içindeki mekanizmayla sabitler.

Vasıta yeni adrese eşyaları nakleder. Yeni adrese aynı sistem ve planla eşyalar çıkarılır ve yerleştirilir.
Son olarak aşamada hasar tespiti yapılır. Var ise zarar temin edilerek hizmet sona erdirilir.

Eşya Taşımacılığı Firmaları

Parça eşya taşımacılığı maliyetleri şehirlerarası olduğunda kent içine gore daha çok tutmaktadır. Bu tutarı belirleme mevzusunda taşınacak olan şehrin mesafesi bir fazlaca büyük ehemmiyet arz etmektedir. Firmalar genel itibari ile bu mesafeye gore müşterilerine bir ücret sunmaktadır.

Aynı vakit da eşyalarınızın sayısı ve boyutu da bu tutara yansıyabilmektedir. Bir araca sığmayacak çoğunlukta eşyanız var ise ücretler bir fazlaca pahalı olabilmektedir. Tüm bu bilgiler ışığında parça eşya taşımacılığı firmaları söz mevzusu olduğunda firmamız; uzman hizmetleri ile karşınıza çıkmaktadır!

Write a Comment