şehirler-arasi-nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Yüksek mi

Şehirler Arası Nakliyat

Ekonomide talep ve arz dengesi kuralı vardır. Müşteriden gelen talep doğrultusunda hizmet sunulur. Evden eve taşıma hizmetlerine fazlaca ilgi gösterdi. Talebi karşılamak suretiyle yeni firmalar açıldı. Yeni ve yılların firmalar, şehirler arası nakliyat piyasasında hizmet sunmaktadırlar. Doğal olarak firmaların kent içi hizmetleri de bulunur. Kent içi ve şehirler arası hizmetler aynı aşamalarda ve aynı kalitededir. Ustalaşmış firmaların sunmuş olduğu taşımacılık hizmeti aşamaları şöyledir;

Bulgu randevusu; Şirket eşyaların yoğunluğunu, ambalajlama türlerini, aracın büyüklüğünü ve fiyatı belirleyebilmek için müşteriden buluşma ister. Eğer satın alan bulgu randevusu için uygun değil ise telefonla sorular sorularak alınacak detaylı cevapla keşfin amacı yerine getirilir.

Sözlü olarak konuşulan tüm ayrıntılar yazılı olarak sözleşmeye aktarılır. Sözleşme satın alan ve şirket yetkilisi tarafınca imzalanır. İmzalanan sözleşmeden iki tane çıkarılır. Biri müşteride diğeri firmada kalır.

Taşınma için belirlenen tarih, gün ve saatte taşımacılık aracı, asansör, elemanlar ve malzemeler hazır olacaktır.
Elemanlar evde eşyaları söküp paketlerken dışarıda asansör kurulur. Şehirler arası asansörlü taşıma hizmetlerinin fazlaca talep görmüş olduğu bir bölgedir.

Hazırlanan eşyalar asansör yardımı ile süratli bir halde ve hasarsız araca aktarılır. Yeni adrese nakledilen eşyalar aynı sistemle çıkarılır. Yerleştirme işinden sonrasında hasar tespiti yapılır. Alınan tüm tedbirlere karşın hasar oluşmuşsa karşılanarak işlem sona erdirilir.

Şehirler Arası Taşıma Tutarları Yüksek mi?

Cüzi farklar için uzman şirketlerden vazgeçmemek daha yerinde olacaktır. Ustalaşmış firmalar fiyatlandırmada bazı hususları baz alırlar. Dikkate alınan hususlar şunlardır;

Evin kaç odalı olduğu,

Paketlemenin kim tarafınca yapılacağı,

Asansör kullanılıp kullanılmayacağı,

Eşyaların alınacağı ve çıkarılacağı katların kaçıncı katta olduğu,

Kent içi ya da şehirler arası yapılması,

Yukarıdaki hususların her biri birer birer hesaba katılarak fiyat belirlemesi yapılır. Şehirler arası taşımacılık maliyetleri yakın çevreye göre bir fazlaca uygundur. Ustalaşmış firmalar ile meydana getirilen nakliye hem uygun maliyetli olacak hem de daha rahat ve zahmetsiz olacaktır.

Tüm bu bilgiler ışığında şehirlerarası taşımacılık hizmetini problemsiz bir halde almayı isterseniz; muhakkak firmamızla iletişime geçmelisiniz! Sadece bu sayede tam da aradığınız fonksiyonları kapsayacak olan bir taşımacılık hizmetiyle tanışma olanağına haiz olmuş olursunuz!

Write a Comment