şehirler-arasi-nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat Ve Taşıma Hizmetleri

Şehirler Arası Nakliyat Ve Taşıma

Normal olarak ki şehirler arası nakliyat hizmetlerine duyulan gerekseme sürekli bir halde yükseliş göstermektedir! Taşınma arifesinde olanlar derhal şirket arayışına girerler. Aranılan işletmenin en mühim olan özelliği; işini uzman yapması olacaktır. Hizmeti nitelikli olan firmalar, müşterilerini rahat ettirir. Kafası rahat olan müşteriler aldıkları hizmetten memnun kalacaktır. Ülkemiz şehirlerarası taşımacılık hizmetlerini veren firmalar ile doludur. Sadece her asansörlü taşıma icra eden uzman değildir. Ustalaşmış şirketlerde olması lüzumlu olan özellikler;

Taşıma yetki sertifikasına haiz olmalıdır. Bu belge yetkili mercilerce taşımacılık yapma standartlarına haiz şirketlere verilir. Standartları uygun olmayan firmaların nakliye yetki belgesi yoktur.

Teknik gelişimleri izleyerek kullanmalıdır. Asansör benzer biçimde kolaylaştırıcı teknik cihazları kullanan firmalar daha oldukça tercih edilir.

Paketlemede yalnızca koli ve battaniye kullanmamalıdır. Eşyanın cinsine ve büyüklüğü bakımından balonlu naylon, streç, Kraft kağıt benzer biçimde malzemeleri kullanmalıdır.

Günlük elemanlarla hizmet vermemeli. Elemanlar deneyimli ve işletmenin sigortalı çalışanı olmalıdır.
Her alanda ustalaşmış elemanlar görevlendirilmelidir. Şehirlerarası taşıma şirketi, vasıta yerleştirmede hususi eleman görevlendirir. Bu şahıs eşyaları araca yerleştirme mevzusunda profesyoneldir. Eşyaları sallanmayacak, zarar görmeyecek şekilde güzel bir halde yerleştirir. Mobilyalar mobilyacı, makineler teknik elemanlar tarafında sökülüp monte edildiğinden hasar meydana gelmez.

Şehirler Arası Nakliye Hizmeti

Yeni ev kuranlar ya da eşyasını yenileyenler oldukça uğraşır ve harcama ederler. Süre ayrılarak, özenilerek alınan eşyaların taşınma esnasında zarar görmesini kimse istemez. Zarar oluşmaması için nakliyeyi meydana getirecek işletmenin dikkatli seçilmesi gerekir. Şehirler arası taşımacılık hizmetinde asansörlerin kullanılması yanı sıra mühim kazanımları da getirmektedir.

Şirket asansörlü taşıma yapmalıdır. Nakliyatta kullanılacak olan asansörler yapılarda kullandıklarımızdan farklıdır. Binaların dışından kurulmuş olan yük asansörleridir. Taşıma asansörü binanın dışından mekanın en ideal penceresine ya da balkonuna konumlandırılır. Konumlandırılacak yerde elektrik telleri ya da ağaç dalları benzer biçimde engellerin olmaması gerekir.

Asansör, kızaklı, raylı bir sistemdir. Kamyonet tarzındaki bir aracın üstündedir. 17.Kata kadar çıkabilecek uzunlukta asansörler vardır. Kızaklı, raylı sistem üstünde aşağı yukarı hareket edebilen bir kabin bulunmaktadır. Paketlenen eşyalar kabin üstüne konularak dakikalar içinde aşağı indirilir. Merdivenden sırtta indirilen eşyalar sağa sola çarptığından zarar görür. Sadece asansörde bu şekilde bir mesele yoktur. Şehirler arası nakliyat şirketleri eşyalara zarar vermemek ve taşınmayı hızlandırmak için asansör kullanmayı tercih ederler.

Write a Comment